Kontenery KP7

Kontenery na gruz i nie tylko. Wrocław i okolice.

Odbiór odpadów – Wrocław

Odbiór odpadów – Wrocław – skąd problem w tej kwestii?

 Odbiór odpadów – Wrocław

Wielu mieszkańców narzeka na nieregularność i brak profesjonalizmu ze strony zatrudnionej przez miasto firmy. Dlaczego ratusz tak rozpisał przetarg, by wygrała go właśnie ta firma? Otóż nie wiadomo. Istnieje wiele profesjonalnych firm, które świadczą rzetelne usługi w dobrych cenach. Odbiór odpadów – Wrocław i okolice – powinien odbywać się na najwyższym poziomie! Mieszkańcy skarżą się na zalegające góry śmieci, które powoli zaczną nas zalewać. Również czystość chodników i skwerów woła o pomoc. Jeśli chcemy, aby było czysto, to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Odbiór odpadów – Wrocław i okolice – w domach prywatnych i osiedlach odbywa się bezproblemowo, o tyle na płaszczyźnie publicznej nie jest dobrze. Mieszkańcy nauczyli się już, że o swoje mogą dbać, stąd też podnieśli głos.

Czy to coś da? Potrzeba czasu, aby zobaczyć, czy firma po wielu skargach wyciągnie wnioski i zacznie przykładać się do pracy.

Be Sociable, Share!

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


× 6 = trzydzieści

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>